Karriga Tavolina

Shitet nga: ERIN 12 Maj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten Karrigat te pershtatshme per cfardo vendi te perdorura shitet Tavolina Komplet per kompjuter Counter strike Counter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim