Karrika

Shitet nga: x 07 Jan 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 11 karrika+1 karrik është më e nalt shifet ne foto 049299252 kush i merr komplet vin komplet vin edhe ma lir se nuk pom nevoiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim