Shiten tavolinat me karrika per Restaurant

Shitet nga: Labi 22 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesh tavolina me karrika 10kompleta qmimi 200e per komplet shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim