Tavolin

Shitet nga: Qendrim 17 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen ne gjendje te rregullt ska asni grith e shes sepse e kam ble tjeter pres blerës serioz mund te me kontaktoni edhe ne viber +37745930302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim