Tavolin

Shitet nga: Qendrim 22 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen ne gjendje shum te rregullt e rujtun siq shihet ne foto e shes sepse e kom ble tjeter mun te me kontaktoni edhe në viber +37745930302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim