Tavolina

Shitet nga: xx 05 Qer 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 2 tavolina nja e rrumbullat nja është katror edrurit jan te perdorshme per naj lokal te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim