Tavoline dhe karriga per restorant dhe kafiteri

Shitet nga: Liridon 02 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 9 tavolina me nga 4 korriga jan te reja dy muaj te perdorura komplet 1200 euro cmimi i pa diskutushem te interesuarit mund te lajmrohen ne 044643819 ose 049804876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim