Tryeze me 6 karrige

Shitet nga: Ismete 10 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeze me 6 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim