Veranda Tarasa Tovolina

Shitet nga: Blera Dekor 19 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Veranda Tovolina Shtreter per pishina Kreveta por Femi Tarasa Te Gjitha Punimet nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim