zdrukthtaria artoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria artoni 25 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Bejm punimin e karrigave dhe tavolina prej druri per kopshte si dhe invertar per kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim