Frigorifer

Shitet nga: leli 05 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi veq duhet me mush amunjak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim