Frigorifer me ftohje konstante Urgjent ,,,!!!

Shitet nga: frigo 31 Mar 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifer me ftohje konstante

Ne gjendje shum shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim