Frigorifer

Shitet nga: Sherif 03 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi qe sherben per ftohjen e ujit. Eshte ne gjendje te rregullt teknike, i sapo ardhur nga Zvicra.
Per sqarime shtese mund te me telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim