Teknik te bardh

Shitet nga: petrova 27 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
nje frigorifer dy pjesesh i posa ardhur nga gjermania qmimi 100 euro...1 makin te qepjes bagat slloven 150 euro...1 kamin shtepiak i perdorur dy jav 130 eruo ... 3 telivizora 150 euro ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim