frigorifer per kumore

Shitet nga: selatin 06 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigorifer per rujten e vezve mollav e domatem e shum sen te tjera frigorifer e ka kapacitetin 250 metra kub
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim