shiten paisjet per restaurant

Shitet nga: ibrahim bunjaku 28 Sht 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shiten paisjet per restaurant furre e pices,shporet elektrik me furr,frigorifer per sallata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim