Frigorifer,Tv dhe dvd,plin,thithse elektrike 2 cop

Shitet nga: Besnik 03 Dhj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Urgjentisht shiten tv dhe dvd,bocat e plinit.thithset elektrike,frigoriferi,të gjitha në gjendje të rregullt.të gjitha 120e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim