Lavatriçe Beko dhe Frigorifer

Shitet nga: weyong 25 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Urgjentisht shitet Lavatriçja Beko dhe Frigoriveri,janë të ruajtura mirë,shum pak të perdoruara janë në gjendje të rregullt,50e frigoriferi 100e Lavatriçja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim