Nxemje me plin

Shitet nga: Muhamet 05 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje me plin eshte shum e Mir e pa perdorur me boc eshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim