Shes Kalda per nxemje qendrore 40kv e perdorur

Shitet nga: Bedri 20 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kaldaja 40kv e perdorur ne gjendje te mir tel 044228512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim