Shitet kalldaja radijator per nxemje qendrore

Shitet nga: Gazmend 16 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaja radijator sikur e re ndrrimi ndodhi pershkak se e beri me pelet 25kw eshte kalldaja per me sbum info lajmrohuni tek nr:044143147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim