Shporet alfa 20 kw per ngrohje qendrore

Shitet nga: Sylaj 30 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin alfa 20 kw per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim