U shite kaldaja flm

Shitet nga: Bedri 05 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   800 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
u shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim