kamina per ngrohje komplet me monti

Shitet nga: bedri 02 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
stufa clasike 22kw ngroh deri 200m2 me montim 1500 ero
kallda me pellet 35 kw me kapacitet per 300m2 me montim 1900 ero
kalldaj dru pellet tenjejten koh 30kw deri 50 kw 3200ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim