shitet shporeti per nzemje qendrore

Shitet nga: agron 08 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti per nxemje qendrore vetëm nje dimer i perdorur firma burnit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim