Frigoriferi dhe frizi

Shitet nga: tahir 02 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
frizi dhe frigoriferi jan ne gjendje te mire punojne pa problem arsyeja e shitjes nuk me duhen më
per me shum info kontaktoni ne nr e tel: 044256371
qmimi per te dy 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim