Aparat për Akullore

Shitet nga: parajsa shtime 19 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
Bejm shitjen dhe servisimin e aparatav te akullores te fimav te njohura evropjane si
Carpigiani
Catabriga
Frigomat
Univerzal
Ott frezer e.t.j
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim