Karroc e Madhe e Drurit

Shitet nga: Valon 06 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Shtime
Shitet karroca me gjatesi 3.00m dhe Gjeresi 0.90m Ndrroj Me Paisje Pune Faliminderit Per Mirekuptimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim