Dj Muzik per dasmen tuaj

Shitet nga: Dj Amiri 11 Pri 05:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Bejm muzik me dj ne dasma dhe ahengje tjera familjare me teknik profsionale dhe me moderator profesional per urimet dhe pershendetjet tuaja si dhe dizajnimin e ftesave dhe shtypjen e tyre me respekt dj-amiri 045\646-306 FB https://www.facebook.com/amiri.resaaberbatovci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim