Gitare elektrike

Shitet nga: Premtim Nezirii 15 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Shtime
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Është ne gjendje te rregullt posedon paisjet e saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim