KORG PA 80 FLASH KART

Shitet nga: 049262655 13 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Shtime
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHITET SINTI NGJENDJE TMIR ME FLLESH KART QMIMI FUNDIT 450 EURO 049262655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim