Akuarium

Shitet nga: ... 04 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   150 EUR

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Akuariumi eshte 75cm gjeresia dhe 41cm gjatesia, eshte me te gjitha i kompletuar: me 6 peshqi, ka nxemjen e ujit qe ia mban temperaturen e njejte mbrenda ne uje, ka pompen e ujit mbrenda ne akuarium plus edhe dy pompa rezerve, ka fshiresen e xhamit me magnet, dhe eshte me te gjitha dokurimet ashtu siq duhet te jete nje akuarium i kompletuar, ashtu siq shifet ne foto. Ata te cilet jane te interesuar dua qe te jene serioz dhe te sinqert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim