Qeni sharrit

Shitet nga: armend 23 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin i garantum per lufta si dhe i shtir per oborr mosha 4vjet per ma shum info ntel ose viber +37744352780
boj ndrrim me najsen qka um komvenon

tag:
qen sharr pit bull haski rud aziat kangall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim