qen sharrri dardan

Shitet nga: erion 26 Jan 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin e sharrit sepse nuk mund te kujdesem per te eshte i degjueshem dhe boj ndrrim me pitbull klysh shtoj pare ne ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim