shitet zagari

Shitet nga: ilir 24 Dhj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Qen
zagari ka 6 muaj dhe esht shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim