Papagalla me shumic lir lir

Shitet nga: geli 14 Shk 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shiten 2 papagalla me gjith kafaz dhe ushqim tyne lir 2 copa mashkull dhe femer muni edhe nviber flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim