Shiten qura dhe qurana (gjelat e detit)

Shitet nga: sadri 23 Dhj 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten 20cop qura dhe qurana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim