shesim qura .gjela te detit

Shitet nga: azem 11 Tet 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Qura zoje te sivjetit te ushqyer vetem me ushqim tradicional miser,grure si dhe kullose ne fushe peer afer sishte jan 100 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim