Mzati-biku

Shitet nga: Ekrem 04 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet biku-mzati.
Mzati i ka afer 10muajsh,
Shitet me kg ka 2.40€/kg
Mzati eshte i fares së mirë dhe i ushqyer vetëm me miell misri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim