shes bikun

Shitet nga: isa 01 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes bikun esht rreth 700kg. dhe ka 16muj i nuk esht i blem ijoni esht i ushqyer me bungur shum i sigurt ju garantojm me cilsi 044303875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim