BICIKLET e re nzbritje !!!urgjent!!!

Shitet nga: xxx 05 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   600 EUR

Komuna: Shtime
: Biçikleta
Shitet bicikleta Iron Horse Ne gjendje te rregullt freenat me vaj (disqe) osht e rujtne nuk o e grrittht i ka pedalet me thumba mos me rrshit ka armatizeriat para dhe mbrapa pjest i ka shimano shes per arsye se kam tjetr mund te kontaktoni ne wiber +37744528831 qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim