Bandash biciklete

Shitet nga: Sadri 15 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Shtime
: Biçikleta
Shes bandashin ne gjendje te rregullt i perdorur shum pak dhe siq e shihni eshte sport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim