Biçikletë e ardhur nga gjermania

Shitet nga: idriz 02 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Shtime
: Biçikleta
Shes biçikletë e ardhur nga gjermania
me frena ne kam dhe ne dor me 3 shpejtici
Kontakt vetum ne viber + 37744299171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim