Biciklet ne gjendje te regullt

Shitet nga: Besim 12 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Shtime
: Biçikleta
bicikletat jan ne gjendje te rregullt dyjat ikan pjest shimano, firmat e bicikletave jan Proflex dhe tjera Pythod
Numri:049-171196
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim