shitet biciklet extra nga ch

Shitet nga: mensur 15 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Shtime
: Biçikleta
shes bicikleten muntain bike extra armotizera extra vollan extra koshnica me glicerin plus shalen me sust ne dor qe mundson uljen dhe ngritjen e saj me glicerin extra zingjir per ma shum mundni me ardh me pa ne shtime osht shum e mir dhe ka qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim