Shtag Peshkimi

Shitet nga: Shtag Peshkimi 04 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet shtaga ësht e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim