Thikë per gjueti

Shitet nga: shkumbin 02 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes thiken te paperdorun,eshte ardh nga gjermania nuk eshte prodhim kinez!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim