Armet e paintball

Shitet nga: Endrit 29 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes armet e paintballit 18 copa me maska.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim