shes rroshllat

Shitet nga: adnan 24 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shes rrollerat te reja te ardhura nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim