Ski Line Mr Pollard Opus

Shitet nga: Sazan Hajredini 31 Gsh 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skiat kane lidhese Marker Jester Schizo 16 din. dhe jane te perdorura dhe kane nevoje per servis (nuk kushton me shum se 30 euro).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim